elektromagnetický ventil G11/4" 1901-KB DA,24DC, 2/2, NO, 0,5-10bar, 1901-ABNG010-320-24DC
Kód: 1901-ABNG010-320-24DCSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1 1/4" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne otvorené |
| Princíp fungovania | Pilotne riadené |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0,5 |
| Maximálny tlak (bar) | 10 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 32 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 24 V jednosmerného prúdu |
| Výkon cievky | 17 W |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 250 l/min |
| Kód tela | 70AS |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 1,515 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)