elektromagnetický ventil G11/2" 1901-KB DA, 24VAC, 2/2 NO, 0,5-10bar, 1901-ABNH010-400-24AC
Kód: 1901-ABNH010-400-24ACSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1 1/2" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne otvorené |
| Princíp fungovania | Pilotne riadené |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0,5 |
| Maximálny tlak (bar) | 10 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 40 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 24 V striedavého prúdu |
| Výkon cievky | 19 VA |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 390 l/min |
| Kód tela | 70AU |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 2,765 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)