elektromagnetický ventil G2" 1901-KB DA,230VAC,2/2, NO, 0,5-10bar,1901-ABNI010-500-230AC
Kód: 1901-ABNI010-500-230ACSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 2" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne otvorené |
| Princíp fungovania | Pilotne riadené |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0,5 |
| Maximálny tlak (bar) | 10 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 50 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 230 V striedavého prúdu |
| Výkon cievky | 19 VA |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 575 l/min |
| Kód tela | 70AX |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 3,745 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)