elektromagnetický ventil G11/2" 1901-KB DA, 230VAC, 2/2 NO 0,5-10bar, 1901-ABNH010-400-230AC
Kód: 1901-ABNH010-400-230AC
Skladom
Elektromagnetický ventil s pripojením G1 1/2”, napätie 230 VAC.
POZOR tento ventil potrebuje minimálny tlak na vstupe a výstupe 0,5 bar!
⚙️Solenoidový ventil GEVAX funguje tak, že:
  • elektrická cievka vytvorí magnetické pole
  • to pohne plunžrom (jadrom)
  • ventil sa zatvorí
  • tým riadi prietok média v potrubí
👉 funguje teda ako elektricky ovládaný „rýchlo kohút"
Detailné informácie
Podrobný popis
Typ ventilu Univerzálne ventily
Veľkosť pripojenia 1 1/2"
Počet ciest 2/2
Poloha Normálne otvorené
Princíp fungovania Pilotne riadené
Tesnenie a membrána NBR
Minimálny tlak (bar) 0,5
Maximálny tlak (bar) 10
Veľkosť otvoru (mm) 40
Teplota (°C) -10°C +80°C
Značka cievky Amisco
Napätie cievky 230 V striedavého prúdu